Cardano przez testem

Cardano przez testem

Trend wzrostowy Cardano (ADA) zastopował w piątek, mimo trwającej hossy na innych walutach. Na europejskiej platformie handlowej Bitstamp, Bitcoin osiągnął rekordowy poziom 52 757 dolarów. Oznacza to, że apetyt inwestorów na ryzyko ponownie rośnie.

W perspektywie nadchodzącego weekendu hossa może się jednak odrodzić. Po raz kolejny do zgarnięcia jest poziom 1 dolara. Pomimo cen, które pobudzają fantazje, inwestorzy nie powinni tracić z oczu ryzyka związanego ze spadkiem. W szczególności możliwa jest realizacja zysków. Związane z tym spadki cen mogą wcześniej czy później ukarać nadmiernie euforycznych inwestorów.

Z technicznego punktu widzenia psychologiczna bariera 1 dolara pozostaje niezwykle ważna dla ADA. Gdyby udało się przekroczyć tę kwotę, wielce możliwe są dalsze wzrosty. Grupowanie się jednak poniżej 1 dolara będzie budziło wątpliwości alokujących.

Z drugiej strony najwyższy wynik był w styczniu 2018 r. i wyniósł około 1,4 dolara. Przekroczenie tego byłoby kolejnym kamieniem milowym w historii ADA. Ale istnieje również możliwość wyjścia z inwestycji. Jest całkiem możliwe, że na razie inwestorzy osiągną zysk w wysokości 1 dolara i na tym trend się zakończy. W tym kontekście „dopuszczalny” zakres spadku wyniósłby znowu do 0,7 dolara.

Zacznij handel ADA z Pattern Trader !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.