CRO podwaja swoją wartość

CRO podwaja swoją wartość

Cena CRO, natywnego tokenu Crypto.com, podwaja się po zaskakującej wiadomości. Platforma poinformowała, że spali 70 miliardów CRO, przygotowując się do uruchomienia sieci głównej CRO Chain.

Ogłoszenie tej wiadomości spowodowało wzrost (mimo niewielkich korekt) w ciągu 14 dni o ponad 120%. Aktualnie wycena CRO dalej ma wiele korekt, ale widoczny wydaje się silny trend wzrostowy. Główne przedsiębiorstwa obsługujące karty debetowe, detaliczne i kredytowe, które obsługują kryptowaluty, poinformowały, że ok. 60 mld CRO (czyli ok. 15 miliardów dolarów) zostanie zniszczonych.

Według platformy, 10,4 miliarda CRO jest obecnie zablokowanych w ramach kontraktu i będzie spalane co miesiąc po odblokowaniu. Zwiększy to podaż CRO w obiegu z obecnych 24% do ponad 80%.

Decyzja o spaleniu świadczy o wysokiej dojrzałości obsługujących walutę. Wypalenie tokena to wyjątkowa koncepcja dla walut kryptograficznych. Spalając pewną liczbę tokenów w obiegu, czyli wydobywając nieuchronnie z obiegu, inicjatorzy zapewniają wzrost wartości waluty. Inicjatorzy są stratni, ale rynek może zareagować ponadprzeciętnie silnie i zapewnić zyski również inicjatorom. W konsekwencji zainteresowanie kryptowalutą może jeszcze bardziej wzrosnąć.

Aby zacząć handel kryptowalutami zarejestruj się w Pattern Trader

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.