Dash and Cosmos (ATOM) z rekordem dzięki bukmacherce

Dash and Cosmos (ATOM) z rekordem dzięki bukmacherce

Nie tylko Bitcoin korzysta z bardzo silnego rozkwitu rynku kryptowalut. Tzw. altcoiny (alternatywne waluty kryptograficzne) również odnotowują solidne i wysokie wzrost. Ostatnio dużym wzrostem zaskoczył Dash i Cosmos (ATOM), który pokazał nową możliwość dla rynku kryptowalut.

Mimo, że do rekordowego poziomu z 2017 roku ATOM wciąż dzieli ponad 1000 dolarów, to przy tygodniowym wzroście wynoszącym więcej niż 100 procent, wydaje się, że wyrasta nowy lider altcoinów. Oprócz ogólnego nastroju optymizmu na rynku kryptowalut, wzrost ATOM można wyjaśnić sukcesami Dash i Cosmos.

Pod koniec 2020 roku Dash Core Group ogłosiła wydanie platformy Dash w sieci testowej. Oznaczało to rozpoczęcie przeniesienie do sieci głównej w najbliższej przyszłości. Jako zdecentralizowana pamięć masowa w chmurze platforma ma konkurować ze scentralizowanymi Amazonem i Googlem. Co ważne, w przeciwieństwie do nich, Dash nie będzie zarabiać na reklamach.

Wzrost waluty tłumaczy również jej drugi człon, czyli Cosmos. Jest to międzyłańcuchowa infrastruktura blockchain. Programiści mogą tworzyć własne łańcuchy bloków i osadzać je w ekosystemie. Potencjał dostrzegły już duże firmy, w tym Microsoft. Co ciekawe, Chiny zintegrowały już sieć Cosmos z krajową siecią usługową Blockchain (BSN). Rynek dla Cosmos jest jednak dalej otwarty.

Zobacz opinie o giełdzie Pattern Trader i zacznij handel online

  • Obsługa klienta
  • Rejestracja
  • Oferta
  • Platforma
Sending
User Review
0 (0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *