Ethereum – koniec wzrostów czy dopiero początek?

Analiza Rynku Forex - Poradnik

Ethereum – koniec wzrostów czy dopiero początek?

Ethereum - koniec wzrostów czy dopiero początek?

Środa była tragiczna dla alokujących w waluty kryptograficzne. Bitcoin spadł poniżej 30 tys.$, a pozostałe waluty notowały spadki większe niż 10%. Wydaje się, że spadki jeszcze się nie zakończą. Alokujący wciąż stoją w obliczu dychotomii – realizacja zysków a powrót na rynek. Wydaje się, że w tym tygodniu wybierają jednak realizację zysków.

Ethereum (ETH) również było pod silną presją i spadła do 1200$. Inwestorzy wyraźnie byli bardziej rozdygotani w okresie poprzedzającym posiedzenie FED. Ograniczenie przez FED skupu aktywów i zakomunikowanie przedwczesnej zmiany stóp procentowych, może oznaczać nagły spadek zainteresowania walutami kryptograficznymi. Kłopotliwa może być również nowa sekretarz skarbu, Janet Yellen, która miała zmienny stosunek do walut i ich regulowania.

Rekord ETH, wynoszący ponad 1400$ jest możliwy do osiągnięcia. Wydaje się, że znaczne przekroczenie tej wartości otworzy perspektywy wzrostu do 1500$, a następnie do 2000$. Prawdopodobnie ostatnie spadki są jedynie chwilową korektą a główny trend wzrostowy pozostanie adekwatny.

Jeśli chcesz zacząć zarabiać bez większego ryzyka spróbuj Crypto Profit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *