Ethereum – koniec wzrostów czy dopiero początek?

Ethereum – koniec wzrostów czy dopiero początek?

Środa była tragiczna dla alokujących w waluty kryptograficzne. Bitcoin spadł poniżej 30 tys.$, a pozostałe waluty notowały spadki większe niż 10%. Wydaje się, że spadki jeszcze się nie zakończą. Alokujący wciąż stoją w obliczu dychotomii – realizacja zysków a powrót na rynek. Wydaje się, że w tym tygodniu wybierają jednak realizację zysków.

Ethereum (ETH) również było pod silną presją i spadła do 1200$. Inwestorzy wyraźnie byli bardziej rozdygotani w okresie poprzedzającym posiedzenie FED. Ograniczenie przez FED skupu aktywów i zakomunikowanie przedwczesnej zmiany stóp procentowych, może oznaczać nagły spadek zainteresowania walutami kryptograficznymi. Kłopotliwa może być również nowa sekretarz skarbu, Janet Yellen, która miała zmienny stosunek do walut i ich regulowania.

Rekord ETH, wynoszący ponad 1400$ jest możliwy do osiągnięcia. Wydaje się, że znaczne przekroczenie tej wartości otworzy perspektywy wzrostu do 1500$, a następnie do 2000$. Prawdopodobnie ostatnie spadki są jedynie chwilową korektą a główny trend wzrostowy pozostanie adekwatny.

Jeśli chcesz zacząć zarabiać bez większego ryzyka spróbuj Crypto Profit

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.