Faucet z elementami hazardu kupuje FUN

Faucet z elementami hazardu kupuje FUN

FreeBitco.in łączy się z tokenem FunFair (FUN) w celu uruchomienia programu członkostwa premiowanego. Tzw. faucet (kranik, bo pozwala co określony czas zdobyć niewielką liczbę BTC) od 15 marca będzie pozwalał na handel walutą FUN. Premiowane będzie też samo przetrzymywanie na koncie FreeBitco.in środków w FUN.

FUN to natywny cyfrowy token ERC20 systemu gier FunFair, który jest przeznaczony do użytku na platformach hazardowych online w celu obstawiania zakładów, dokonywania zakupów w aplikacji w grach a nawet nagradzania programistów. Wraz z przyjęciem przez FreeBitco.in, FUN zyska dostęp do aż 40 milionów użytkowników platformy i ich 600 milionów dolarów rocznie.

Użytkownicy platformy FreeBitco.in mogą teraz nabywać tokeny FUN, a dzięki ich utrzymywaniu mogą uzyskać do 1% zwrotu gotówki do gier hazardowych i bukmacherskich. Oznacza to, że platforma po integracji z FUN będzie dbała zarówno o stronę podażową, jak i popytową. Innymi słowy, FUN będzie mniej podatny na duże wahania (przez program premiowania) a z drugiej strony zapewniony będzie popyt na tę kryptowalutę.

Należy się spodziewać, że do 15 marca wartość FUN będzie wzrastała. Do tej pory jednak rynek był dość powściągliwy w reakcji na połączenie (mimo chwilowego wzrostu o 500%) oraz szybko dokonał korekty. Dużo będzie zależało od sytuacji i wypłacalności FreeBitco.in.

Dowiedz się jak handlować kryptowalutami za pomocą Bitcoin Era

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.