IOTA się miota

IOTA się miota

IOTA osiąga kolejny rekord. Przy 1,5872 dolarach oznaczało to najwyższy poziom 2018 roku. Jednak szybko nastąpiła korekta. Wydaje się, że dalsze rekordy są bardzo możliwe.

23. największa kryptowaluty pod względem kapitalizacji była w piątek notowana na poziomie około 1,53 dolara, czyli prawie 2% powyżej poziomu z czwartku. Wtedy też IOTA ponownie osiągnęła maksima.

Kryptowaluta IOTA jest dalszym rozwinięciem łańcucha bloków. Najważniejszym elementem technologii jest tzw. splot. IOTA to lepsza alternatywa dla Bitcoin, szczególnie w przypadku mikrotransakcji. Podczas gdy Bitcoin wiąże się z bardzo wysokimi kosztami transakcji, wysyłanie IOTA jest bezpłatne dzięki eliminacji górników. Zainteresowanie IOTA znacznie wzrosło w związku z ogłoszeniem różnych partnerstw w ostatnich tygodniach.

Z punktu widzenia analizy technicznej trend wzrostowy nie zmienił się od początku roku, a nawet został potwierdzony przez ostatnią fazę konsolidacji. Utrzymujący się skok nad formacją trójkątną sugeruje możliwy do wyprowadzenia potencjał cenowy na poziomie 40 centów, tak więc MIOTA mogła nawet zobaczyć 1,85 dolara w najbliższym czasie.

Zaleca się ostrożność, jeśli kryptowaluta przebije się poniżej górnej linii fazy konsolidacji na poziomie 1,29 dolarów. Jednak koniec trendu będzie dopiero wtedy gdy kurs spadnie poniżej 1 dolara.

Rozpocznij handel kryptowalutami i sprawdź opinie o Pattern Trader

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.