Litecoin z najwyższym wynikiem od 3 lat

Litecoin z najwyższym wynikiem od 3 lat

Cena Litecoina (LTC) wzrosła powyżej psychologicznej czy mentalnej dla inwestorów wartości 200 dolarów po raz pierwszy od marca 2018 roku. Dla porównania w październiku 2020 roku cena za sztukę nadal wynosiła 40 dolarów. Tylko w tym miesiącu waluta wzrosła o ponad 60 procent.

Wydaje się, że najwyższy w historii LTC poziom 420 dolarów jest teraz nieosiągalny. Jednak jeśli rynek wszystkich kryptowalut będzie dalej tak rozwijający się, to należy się spodziewać pobicia tego rekordy w perspektywie nawet 4 miesięcy.

Prawdopodobnie przed LTC jest dalsza perspektywa wzrostów a zdobycie mentalnego poziomu 200 dolarów powinno jeszcze bardziej przyspieszyć wzrost. Średnia 14-dniowa wykazuje silne wsparcie w perspektywie krótkoterminowej. Średnia kwartalna, czyli ważny wskaźnik długoterminowych tendencji, również wskazuje na dalsze wzrosty. Możliwym jest, że inwestorzy po zdobyciu szczytu z marca 2018 roku, będą powoli wycofywali się z inwestycji. Jednak teraz jakiekolwiek korekty, które nie obniżą wartości poniżej 180 dolarów, nie powinny być groźne.

Zobacz opinie o Pattern Trader i zacznij handel LiteCoin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.