MasterCard wchodzi do gry. Bitcoin osiągnie kolejne rekordy?

MasterCard wchodzi do gry. Bitcoin osiągnie kolejne rekordy?

MasterCard planuje obsługiwać płatności kryptograficzne jeszcze w 2021 roku. Niektórzy analitycy uważają, że jesteśmy dopiero na początku trendu wzrostowego Bitcoin (BTC).

Po tym, jak Tesla zainwestowała ok. 1,5 miliarda swoich rezerw gotówkowych w Bitcoiny, kryptowaluta na krótko osiągnęła nowy rekord wszechczasów, wynoszący 47 260 USD. Od tego czasu cena spadła, a Bitcoin waha się obecnie między cenami od 44 000 do 46 000 USD. Wszystkie swoje nadwyżki na Bitcoiny zamieniła również spółka MicroStrategy. Jest zatem prawdopodobne, że jeszcze więcej firm na całym świecie chce obecnie kupić Bitcoin. Wydaje się, że interesariusze wielu spółek giełdowych będą wymagać od spółek inwestycji w kryptowaluty.

Do „starych” spółek dołączających do trendu należy zaliczyć MasterCard. Spółka niedawno ogłosiła, że przeprowadzi integrację z walutami kryptograficznymi w tym roku. Nie wiadomo jeszcze, które kryptowaluty zostaną przedmiotem obrotu MasterCard i w jakim dokładnie zakresie. Niemniej trafna wydaje się prognoza na podstawie tak zwanej ekspansji Fibonacciego, która przewiduje cenę docelową Bitcoina w wysokości 210 000 dolarów.

Allianz Market to giełda na której możesz zainwestować w Bitcoina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.