PayPal nabywa Curv

PayPal nabywa Curv

PayPal ogłosił, że kupił izraelskie przedsiębiorstwo Curv. Curv oferowało do tej pory pośrednictwo i powiernictwo dla instytucji. Umożliwiano między innymi bezpieczne przechowywanie kryptowalut. PayPal czyni więc kolejny krok w stronę walut kryptograficznych.

Curv oferuje oparte na chmurze rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania oraz zarządzania kryptowalutami i innymi zasobami cyfrowymi. Wraz z przejęciem Curv, PayPal będzie integrować pożądany element infrastruktury, co wyraźnie podkreśla jego wysiłki na rzecz rozwoju w sektorze kryptowalut. 

Kwota transakcji Curv nie została jeszcze upubliczniona. W komunikacie prasowym nie przekazano również innych informacji. Wskazuje się, że PayPal może rozpocząć teraz konkurencję z Coinbase. Coinbase oferuje opcje płatności za pomocą własnej karty kredytowej i jednocześnie ma własne rozwiązanie do przechowywania. Natomiast PayPal już współpracuje z Paxos, aby umożliwić handel kryptowalutami, a zakup Curv będzie dużym atutem w walce o rozwijający się rynek.

Zapoznaj się z opiniami o Pattern Trader i zacznij handel już dziś!

  • Obsługa klienta
  • Rejestracja
  • Oferta
  • Platforma
Sending
User Review
0 (0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *