Polkadot (DOT) przed próbą sił?

Polkadot (DOT) przed próbą sił?

Cena Polkadot (DOT) odbiła się od najniższego poziomu 23,04 dolarów i może teraz wzrosnąć do 33 dolarów. O ile wzrost utrzyma swoją silną zwyżkową dynamikę.

DOT zyskał ponad 11% w ciągu ostatniej doby. Prognozy oparte na analizie technicznej sugerują, że wartość 33 dolarów powinna być kluczowa dla inwestorów. Jej przekroczenie będzie świadczyło o dalszym trwaniu trendu. Jeśli obecny trend się utrzyma, presja ze strony kupujących może dodać około 10%. Jednak prawdopodobieństwo wzrośnie gdy przy 28 dolarach DOT odnotuje spadek. Za krytyczne poziomy dla spadków należy uznać 25 i 23 dolary.

Ważne będzie kształtowanie się ceny w głównej strefie, kanale oporu. Na poziomie 28-30 dolarów pokrywa się z linią środkową rosnącego trendu . Z przerwą powyżej tego poziomu liczący na wzrost mogą szukać szybkiego wzrostu w ramach kanału oporu.

DOT jest teraz notowany powyżej 20-dniowej średniej kroczącej, a wskaźnik siły względnej pozostaje powyżej środka, co sugeruje, że trend zwyżkowy jest dalej obecny. Ważnym wyznacznikiem dla wzrostów będzie 26,75 dolarów (połowa Fibonacciego).

Zobacz opinie o Allianz Market i zacznij handel online już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.