Projekt MS Satoshi upadnie?

Projekt MS Satoshi upadnie?

Plany firmy Ocean Builders (z siedzibą w Panamie) dotyczące wypuszczenia kryptowalutowego statku wycieczkowego zostaną najprawdopodobniej tylko marzeniem. Pływającej społeczności zaprojektowanej z myślą o sklepach i restauracjach, które będą przyjmować Bitcoiny (BTC) za towary i usługi nie powinniśmy się szybko spodziewać.

Dawny statek wycieczkowy Pacific Dawn, 804-stopowy statek zbudowany w 1991 roku, został przemianowany na MS Satoshi na cześć twórcy kryptowaluty, Satoshi Nakamoto. Jednak zamiast stać się pływającym centrum handlu z wykorzystaniem Bitcoina, statek został sprzedany jako złom i podobno wysłany do stoczni w Indiach w celu demontażu. Rzekomo jednak statek znajduje się teraz w okolicach Malty.

Przedsiębiorstwo zgodnie z komunikatem, wybrało Panamę na siedzibę ze względu na przyjazny stosunek kraju dla kryptowalut. Statek miał stać się symbolem szybkiej ekspansji Bitcoina. Jednak projekt upadł po tym, jak Ocean Builders został poinformowany przez firmy ubezpieczeniowe, że MS Satoshi spełni wymogi prawa morskiego w zakresie ubezpieczenia a więc będzie musiało płacić składki w walucie fiat. Dostosowanie się do wymogów prawa morskiego zwiększyłyby również wysokość innych kosztów.

Zacznij trading online i sprawdź opinie o Pattern Trader już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.